Hobby

Vysokotlakové čističe pre hobby použitie

Nilfisk je plnohodnotným nástupcom nemeckého výrobcu vysokotlakových strojov v minulosti pod značkou Wap. Všetky profi aj hobby umývačky majú unikátne vlastnosti, ktoré Vám pomôžu pri čistení. Kovové čerpadlo je základom každého čističa. Použitím kvalitných materiálov sú naše stroje výkonnejšie a odolnejšie. Hobby wapka je umývačka na nenáročné používanie, na bežné čistiace práce v okolí domu, na umývanie auta alebo čistenie v záhrade... Pre maximálnu spokojnosť a pohodlné čistenie odporúčame originálne príslušenstvo.

Delia sa na tri rady, z pomedzi ktorých si určite vyberie každý.

rada Compact

Tlakové čističe malých rozmerov a nízkej hmotnosti čo vyplýva z ich konštrukcie. Odlišujú od ostatných hlavne kontaktným - uhlíkovým elektromotorom.

rada Excellent

Sú najpredávanejšie a najobľúbenejšie hobby wapky. Ich prednosťou je spoľahlivosť a excelentný design. Vysokotlakové čerpadlo je poháňané bezkontaktným indukčným elektromotorom.

rada Pro

Vysokotlakové čističe konštruované tak, aby aj pri vyššej záťaži zabezpečili bezporuchové čistenie vysokým tlakom. Svojou konštrukciou a výkonom sú veľmi podobné profesionálnym čističom.

Skratky, ktoré Vám pomôžu pri výbere tlakovej umývačky:

Napríklad NILFISK C 125.3-8 PAD
NILFISK - výrobca
C - trieda Compact
125.3 - pracovný tlak
8 - dĺžka vysokotlakovej hadice
PAD - špeciálna výbava
Kontakt
VILTECH s.r.o.
Borovianska 3
960 01 Zvolen

+421 904 606 888
viltech@viltech.sk

© 2021 PROFI-WAPKY.sk - vysokotlakové čistiace stroje Nilfisk - predaj & servis & požičovňa 1
Vysokotlakové čističe
Čistiace stroje Nilfisk Alto čistiace stroje Priemyselné vysávače Podlahové stroje Priemyselné vysávače Upratovacie služby Zvolen VILTECH čistiace stroje Čistenie podlahy a fasády