Teplovodné

Tlakové čističe s prietokom riadeným regulačným blokom

Teplovodné čističe Nilfisk sa vracajú k osvedčenej technológii KEW, ktorá využíva prietokom - nie tlakom, riadený regulačný blok. Spúšťacie a vypínacie impulzy čerpadla sú riadené len smerom pohybu vody. Tento revolučný systém FA nezvyšuje tlak v čerpadle a striekacom príslušenstve. Nový regulačný blok je súčasťou wapiek s naftovým ohrevom vody MH 4, 5 a 7.
Prietokom riadený regulačný blok poskytuje radu výnimočných vlastností horúcovodných tlakových čističov. Ďalšiu dôležitú úlohu zohráva komfort, technické riešenie a bezpečnosť. Kovový rám a priestranné usporiadanie jednotlivých častí uľahčuje lepší prístup pre opravu vysokotlakových strojov.

- absencia zbytkového tlaku vo vysokotlakovej hadici a pištoli
- zvýšenie životnosti stroja
- odstránenie dotlakovania pri netestnosti
- nulový zbytkový tlak
- postupný nábeh motoru
- zníženie spätného rázu
- minimálny tlak v hlave čerpadla

Ohrev vody pre vysokotlakové umývačky - tepelný výmenník EcoPower

Je úsporný tepelný výmenník poháňaný samostatným motorom. Spaľovací proces vytvára minimum spalín a tým nezanáša tepelný výmenník. Tepelný výmenník EcoPower automaticky beží v úspornom režime pri teplote 60 C. Táto kombinácia poskytuje ohrev vody pri nízkych nákladoch.

Čerpadlo NA5

Technológia Nilfisk Alto bola postavená na vysokom výkone a maximálnej životnosti. To je výsledok, že nová séria - teplovodné (horúcovodné) vysokotlakové čističe MH 4M - Neptune 4FA a 5FA dosiahli pri testovaní najlepšie výsledky vo svojej kategórii.
- celokeramické piesty
- mosadzná hlava
- nízkootáčkový motor

Čerpadlo C3

Jedná sa o vysokotlakové čerpadlo, ktoré sa nachádza v každom tlakovom čističi, ktorý má byť používaný neustále bez toho, aby sklamal. Štyri keramické piesty v robustnej mosadznej hlave sú toho dôkazom. Priemyselná keramika použitá v čerpadle vykazuje nízke známky opotrebenia. Excentrický disk vystužený ložiskami znižuje trenie v čerpadle a robí ho blbuvzdorným.
- 4 celokeramické piesty
- nízkootáčkový motor
- 17 ročné úspešné pôsobenie tohoto typu čerpadla kôli jeho neprekonateľnosťi aj v predchádzajúcich modeloch
Kontakt
VILTECH s.r.o.
Borovianska 3
960 01 Zvolen

+421 904 606 888
viltech@viltech.sk

© 2021 PROFI-WAPKY.sk - vysokotlakové čistiace stroje Nilfisk - predaj & servis & požičovňa 1
Vysokotlakové čističe
Čistiace stroje Nilfisk Alto čistiace stroje Priemyselné vysávače Podlahové stroje Priemyselné vysávače Upratovacie služby Zvolen VILTECH čistiace stroje Čistenie podlahy a fasády